SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po prędkości na Debiuty

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Nadal nie czuję się najlepiej...dzisiejsza noc to jakiś koszmar. Kaszlałam jak stary gruźlik a na dodatek 2 dni temu wpadłam na pomysł żeby przećwiczyć ostro brzuch...zakwas i kaszel nie idą w parze... dawno tak nie przeklinałam jak dziś w nocy w kazdym razie czuję się na tyle dobrze by powłóczyć stopami więc podreptałam do klubu trochę popozować, porozciągać się i zrobić fotki aktualnej formy. Czuję się średnio bo fat cały czas schodzi a ja nie chcę być przesuszona na wiór. Odebrałam już strój na zawody od krawcowej i jest petarda. Jeśli wszystko pójdzie tak jak zaplanowałam to na scenie będe nie do poznania jestem strasznie krytyczna względem siebie więc skoro sama o sobie mówię, że będzie stój-ogień to znaczy, że będzie dobrze Pla jest...pora na realizację. Na fotce moja dzisiejsza forma.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
najwazniejsze ze super to wyglada!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Czuję sie dobrze... tylko wolałabym mieć troszkę więcej tkanki tłuszczowej kobiety walczą by mieć jej jak najmniej a ja bym chciała przybrać:'-( deficyt kaloryczny robi swoje... a ja się "lansuję " w ciuszkach ukochanej firmy wszystkiego dobrego z okazji Świąt!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Czuję sie dobrze... tylko wolałabym mieć troszkę więcej tkanki tłuszczowej kobiety walczą by mieć jej jak najmniej a ja bym chciała przybrać:'-( deficyt kaloryczny robi swoje...póki co Świętuję na białeczkach i ryżyku no i się "lansuję " w ciuszkach ukochanej firmy wszystkiego dobrego z okazji Świąt!




Zmieniony przez - MagdaK7 w dniu 2015-04-05 19:17:16
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
fajnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Udało się! Kolejne marzenia powoli się urzeczywistniają :) Mistrzyni Śląska 2015r. Oł jeeeee
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
gratulacje!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Znów rozwaliłaś konkurencję. Gratulację.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Nie było łatwo ale na szczęście sędziowie dali mi najwyższą ocenę a co za tym idzie przepustkę na MP. Uznałam przed zawodami, że moje byc albo nie być zależne będzie od finału śląska. I udało się właśnie pakuję resztę rzeczy i wio- do kielc :-*
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia i mysle ze zloto na mp to tez tylko formalnosc !!!! jestes w formie idz za ciosem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

Następny temat

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 Z HI TEC dziennik treningowy

electro
Polecane artykuły