SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[spam] Laski, wóda, dużo słegu, to nir dla mnie, robię redu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123335

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4140
co tam cisnelas seven ze tak cie cisnie ? xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
nogi i brzuch... ale tego brzucha to mniej wpadło (przy tym co zrobiłam z nogami to brzuch tak jakby nie tknięty)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4140
a ja sobie jajeczniczke zrobilem z pieczarkami chlebkiem i awokado, potem z 1,5-2h przerwy i nogi ide tyrac xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
A ja na usg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4140
co bedziesz przeswietlac? xd a sluchajcie jak biegam na biezni to odczuwam lydki wiadomo, ale po wczorajszym biegu w terenie odczulem bardziej pod lydka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
Kolano

Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-04-08 16:51:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4140
ja to musze chyba zaczac swiezo po sniadaniu chodzic na silownie bo z czasem mi sie mniej chce xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
Ja tak nie mam czasu na takie chodzenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4140
no ja aktualnie mam i bede mial czas tak gdzies do konca maja bo pod koniec maja poczatek czerwca sobie pojde na 1,5 miesieczne praktyki do sklepu xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
No to jak masz czas to lepiej rano bo potem cały dzień wolny
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Plan dla 14 latka

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

electro
Polecane artykuły