Szacuny
0
Napisanych postów
17
Wiek
26 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
248
Czy chodzenie spać z pustym żołądkiem na redukcji jest dobre czy raczej nie powinno się tak robić? Jak to jest? Można wtedy przytyć czy organizm pochłania tkankę tłuszczową?
Czy kolacja potreningowa -bułka grahamka lub pełnoziarnista+ szynka to dobry pomysł? Lub czy mogę ją zjeść z twarożkiem?
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419159
zdaje sobie sprawe ze nie jestes profesjonalistka ale jest tu sporo ciekawych art.na temat ukladania diet, masz tematy z juz poprawionymi rozpiskami, jest dzial Ladies , mozna tam podpatrzeć jak dziewczyny sie odzywiaja, dlaczego nie jadasz warzyw? to bardzo duzy blad, sa bardzo waznym skladnikiem diety