SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po prędkości na Debiuty

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
a skad milo mi :) gratulacje raz jeszcze i powodzenia dalej ja bardzo sie ciesze ze odnioslas taki sukces i jestes w teamie hitec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
No nie spodziewałam się muszę powiedzieć szczerze. Konkurencja silna, moja kategoria chyba najmocniej obsadzona dobrymi zawodniczkami. Teraz szykuję się na Śląsk. Dieta zostaje jak wcześniej- 6 posiłków dziennie- 1 omlet 5 białek + miarka odżywki, 30g. płatków owsianych + 20g. rodzynek i 15g. masła orzechowego, kolejne 3- 130g. kury + 50g.ryżu + 150g. wazyw + 15g. orzechów, z 5 posiłku wyrzucam ryż i ostatni to 40g. odżywki białkowej +10g. orzechów. Aeroby kręcę 5xtydz. 25-30min. Nie chcę się bardziej wysuszyć bo już na debiutach byłam na skraju z odtłuszczeniem i mały błąd mógł spowodować przesadną separację. Podejmuję wyzwanie, jestem napędzona i chętna walczyć dalej na zawodach :)

Zmieniony przez - MagdaK7 w dniu 2015-03-07 09:09:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Było cudnie!!!!










...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Dziękuję
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
zawsze bedziesz ta impreze mega wspominac bez wazgledu jak sie potoczy dalej kariera ... pamietam swoj debiut ktory mialem 8 lat temu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
O wspomnienia piękne zostaną na zawsze. Nie chodzi nawet o puchary ale atmosferę którą stworzyli mi najbliżsi. Było super... no i to przejedzenia dzień później...feeee.
Dziś przyjechałam do Lipna (do rodziny mojego narzeczonego) bo jutro sesja zdjęciowa do Muscular Development w poniedziałek odbywała się sesja do KiF. Ale się dzieje nigdy w czymś podobnym nie brałam udziału. Dużo się dzieje stąd moja rzadka aktywność na forum ale uwierzcie ,że staram się jak mogę. Jutro może po sesji uda mi się wrzucić jakieś foto a ja zachęcam do zakupu KiF i MD w kwietniu sama chyba kupię z 10 egzemplarzy z dumy

Zmieniony przez - MagdaK7 w dniu 2015-03-13 19:13:42
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
pamietam takie czasy pierwsze sesje tak mile jak zobaczyc siebie na okladce miesiecznika ktorym sie czlowiek jaral od poczatku przygody z silownia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Mnie niestety na okładce raczej nie będzie ale i tak się jaaaaram :) W przeciągu weekendu ogarnęłam 2 sesje. W Gdańsku i Warszawie. Dziś spałam do 12 (o 7 wstałam tylko zjeść :) ). Strasznie wyczerpujący weekend. Dziś wracam do treningów i na pierwszy plan rzucam nogi.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz napewno nie bedzie cie na okladce md ale kto wie jak bedzie z kifem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

Następny temat

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 Z HI TEC dziennik treningowy

electro
Polecane artykuły