SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[SPAM] Spam od Wiktora - SFD zmora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167208

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51784
ja mam ciasteczkowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno nie jadłem lodów
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51784
mówie ci, jak masz mozliwosc to szoruj do lidla, świetne są te lody, z kawałkami ciasteczek, jakimis chrupkami, meeeegaaa dobre, masło orzechowe sie przy nich chowa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
do niedzieli luz... potem mmiske trzymam...

Kilogramy lecą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
Iness, mówiłem
dzis szamałem o smaku masła orzechowego, przegryzienie orzecha z tych lodów prawie jak orgazm

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
śmiem stwierdzić, że lepsze od ciasteczkowych, albo takie same, zalezy, czy ktos lubi maslo orzechowe

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
a truskawkowe średniawka, tez jadlem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816





Iness masz czerwoną sukienkę?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51784
o matko, zbankrutuje

no mi też lecą kg, aż mi spodnie o dziwo się przetarły ale nawet po mordzie widze i ramionach, że fajniejsza separacja sie robi

Czesiek ja nienawidzę sukienek/spódnic, ostatnio miałam na komunii x)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no u mnie to do separacji z 15kg brakuje


szkoda ;/



ja musze sobie jakies koszule kupic, ale ciezko dorwac, bo albo za krótkie, albo opinają ;/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Crossfit

Następny temat

Plan treningowy po redukcji .

electro
Polecane artykuły