SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam od Wiktora - SFD zmora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Haha czesiek, właśnie nie mów nic nikomu leci :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Korwin często dobrze gada, ale niektórymi rzeczami mnie przeraża, na przykład ze dałby zgwałcić córkę pedofilowi niż żeby poszła na lekcję edukacji seksualnej :O według mnie za drastyczne porównanie, na prawdę rozumiem, że edukacja seksualna w szkołach to głupota, ale bez przesady pedofil :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaa :D u mnie tez :D



a najlepsze hahhaha :D

Jak znajomy, w robocie... wsród ludzi... mówi mi ze choduje krzaki, potem gada o tym z innym znajomym w autobusie, tak ze słyszało co najmniej trzy rzędy do przodu (ja udałem ze poszedlem spac )

Ale w razie czego to zasada nie mów nic nikomu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Ey jest ważniejsza sprawa, bo nie wiem co zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiktor, nie ufaj mediom ;)

Czesto wypowiedzi korwina są wyjęte z kontekstu i potem pokazywany tylko fragment tego co mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
"Nie chcesz stracić zioła, to dla siebie to zachowaj"

Tacy co gadają to zwykli pozerzy, najwięcej robi ten co siedzi cicho

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ostatnio mieliśmy bekę że jakaś 20 latka wpadła z 50g zioła, śmiejemy się w szkole że jak laska to pewnie zaraz się rozj**ie, i patrzymy po 30 minutach artykuł na stronie policji że k***a zatrzymali kolejne 4 osoby xD

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak!

a jakby tak wszedzie mówic ze robi sie to i to... i podejrzenia wszystkie na siebie... i by policja wjazdy robiła do ciebie na chate jak cos nie tak... nic by nie znajdowali, a sąsiad obok by cos mial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Capone jest dobrym przykladem zgubnego wplywu posiadania za dlugiego jezyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Wiem wiem, ale jednak :O
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Crossfit

Następny temat

Plan treningowy po redukcji .

forma lato