SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam od Wiktora - SFD zmora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
u mnie w pokoju nawet miejsca żeby pompkę zrobić nie ma hehe :)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kurde, nie ma to jak śniadanie ponad 1400 kcal

mój wynajmowany pokój w wwawie jest większy niż mój własny pokój w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Posiłki 1500-2000 kcal są mega #pamiętnikizmasy

a ile płacisz?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
930zł + opłaty co kilka miesiecy za prąd, ogrzewanie itp... wiem, drogo, ale tutaj na tej ulicy wszyscy tak płaca za mieszkania, mój pokój nie jest jakis wyjątkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
skąd ty bierzesz pieniądze na to wszystko

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
za ostatni miesiac nie zaplacila, bo tydzien amerykanski w lidlu

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
mieszkanie opłacają mi rodzice, tak samo jak innym studentom przecież... przynajmniej na naszym roku, nie znam osoby co by wynajmowała za swoją kase mieszkanie, bo nie da się (przynajmniej na 2 pierwszych latach licencjata) ogarnąć stałej pracy + studiów dziennych by się samemu utrzymać, po prostu za dużo nauki jest i strasznie porozwalany plan np. teraz mamy co tydzień w innych godzinach i miejscach zajęcia i to trochę komplikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dideek kupiłam sobie tylko 2 masła orzechowe i kubek lodów, nie tak jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
mieszkanie, jedzenie, siłownia - boże chyba nie idę na studia XD

A Zontek to chyba zapas na cały rok kupił

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie wiem kto to jest zontek :D

za studia przeciez nie płacę ani za siłownie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Crossfit

Następny temat

Plan treningowy po redukcji .

WHEY premium