Witam.
Zakupiłem suplementy, oto one:
-Mikronizowana kreatyna olimpu 300g
-D-ribosa 150g olimp
-L-glutamina 200g olimp
-białko serwatkowe 1000g
-węglowodany 1000g
Prosiłbym o rozpiske tych suplementów, bede trenował 3-4 razy w tygodniu.Bede sogi
Pozdrawiam
Zakupiłem suplementy, oto one:
-Mikronizowana kreatyna olimpu 300g
-D-ribosa 150g olimp
-L-glutamina 200g olimp
-białko serwatkowe 1000g
-węglowodany 1000g
Prosiłbym o rozpiske tych suplementów, bede trenował 3-4 razy w tygodniu.Bede sogi
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
soldiier
ja na Twoim miejscu bym dokupil przynajmniej 1 kg...