Witam
od zeszłego tygodnia jestem na diecie UD 2.0 która chaiłem połączy z IF .. na którym jestem już ponad rok z przerwami małymi :)
no i mam pytanie jak tu teraz zacząc jesc czesciej ?
oto moja wypowiedz z działu o IF która zamieszczam tu właśnie z powodu zmiany trybu jedzenia i odłozenie IF na bok :)
"
Oki ludziska zaczynam powoli nowy tydzień .. według UD 2.0 ... (w sumie nie wiem czy to kogo obchodzi :) )
założenia na 100 % będą spełnione ... chce sprawdzic jak to bedzie bez IF .. wiec w dni low carb ok 3 posiłków bedzie .... po 400 kcal ... mam nadzieje ze nie padne :) ze wzgladów takich ze przyzwyczaiłem się do IF i dużego jedzenia :)
dziś wieczorem .. aeroby ....... (ciekawe czy zasne :) )
makro przedstawiac bedzie się następująco:
1250 kcal:
B 180
T 35
w 55
jeszcze nie wiem jak to podziele ze względu na prace i odzwyczajenie od pojemnikow z jedzeniem :)
jak wy byscie to rozłożyli ?
pracuje od 6.30 do 14 .30 wyjeżdzam z domu o godzinie 5.30 ... wracam koło 15.00 ... trenuje na swojej siłowni .. koło 16.00 16.30"
gdzie wcisną te posiłki ? w jakich godzinach i w jakich proporcjach ?
od zeszłego tygodnia jestem na diecie UD 2.0 która chaiłem połączy z IF .. na którym jestem już ponad rok z przerwami małymi :)
no i mam pytanie jak tu teraz zacząc jesc czesciej ?
oto moja wypowiedz z działu o IF która zamieszczam tu właśnie z powodu zmiany trybu jedzenia i odłozenie IF na bok :)
"
Oki ludziska zaczynam powoli nowy tydzień .. według UD 2.0 ... (w sumie nie wiem czy to kogo obchodzi :) )
założenia na 100 % będą spełnione ... chce sprawdzic jak to bedzie bez IF .. wiec w dni low carb ok 3 posiłków bedzie .... po 400 kcal ... mam nadzieje ze nie padne :) ze wzgladów takich ze przyzwyczaiłem się do IF i dużego jedzenia :)
dziś wieczorem .. aeroby ....... (ciekawe czy zasne :) )
makro przedstawiac bedzie się następująco:
1250 kcal:
B 180
T 35
w 55
jeszcze nie wiem jak to podziele ze względu na prace i odzwyczajenie od pojemnikow z jedzeniem :)
jak wy byscie to rozłożyli ?
pracuje od 6.30 do 14 .30 wyjeżdzam z domu o godzinie 5.30 ... wracam koło 15.00 ... trenuje na swojej siłowni .. koło 16.00 16.30"
gdzie wcisną te posiłki ? w jakich godzinach i w jakich proporcjach ?
Krzysztof Piekarz
