SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa mięsniowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
Witam.
Mam kilka pytan odnosnie suchejmasy mięsniowej.
zaczalem cykl na kreatynie beta alaninie bialku wpc hmb i dextrozie
waze 84 kg 180cm cwicze 4 razy w tygodniu w godzinach wieczornych kolo 19
z wyliczen wyszlo mi ze powinienem dziennie spozywac
WEGLOWODANY- 487g
BIAŁKO- 180g
TŁUSZCZE- 104g
kcal- 3500
diety dokladnej nie mam z powodu pracy i braku czasu choc wiem ze jest najwazniejsza dlatego staram sie utrzymywac wyzej wymienione proporcje.
mam jedynie problem z weglowodanami zazwyczaj spozywam ich około 300g
czy dokupic jakies carbo do uzupelnienia brakow czy ok 300g dziennie wystarczy?
Poniewaz hciałbym zyskac troche kg suchej masy bez zalania tluszczem.
z góry dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
braki w weglowodanach przekladaja sie niestety tez na kcal ktorych tez mi troche brakuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez piszesz ze masz dextrose to po co ci więcej carbo?

Suple odstaw, diete dobrą ustal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 339
Tak jak mówi przedmówca, skoncentruj się na diecie z nadwyżką kaloryczną - w przypadku gdy nie dojadasz węgli, zmniejsza ci się dzienna pula kalorii, a te twoje niedojedzone 190 g ww to ponad 750 kcal.. Jeśli naprawdę nie możesz ich dojeść w posiłkach zainteresuje się jakimś gainerem.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
a węgli nie dojadasz z jakiego powodu? Nie mieścisz w siebie więcej czy jakiś inny? Dobrze byłoby jak bys pokazał chociaż przykładowy jadłospis by można było coś powiedzieć.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
jadlospisu jako takiego nie mam. ogolnie ujmojac sklada sie mniej wiecej
sniadanie 3 jajka chleb pomidor platki z mlekiem, drugie sniadanie to roznie tunczyk badz jakas inna ryba + warzywa badz kurczak z ryzem, obiad piers z kurczakiem ryz , kasza badz ziemniaki i jakies warzywa w miedzyczsie owoce po trningu banan i jogurt z kolacja to jest roznie. Ogolni ]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
ogolnie wiekszosc o jajka kurczak ryz kasza warzywa i nabiał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
braki w bialku uzupelniam wpc 80
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase ( Do oceny i poprawy )

Następny temat

taksyfolina

electro
Polecane artykuły