Witam.
Mam kilka pytan odnosnie suchejmasy mięsniowej.
zaczalem cykl na kreatynie beta alaninie bialku wpc hmb i dextrozie
waze 84 kg 180cm cwicze 4 razy w tygodniu w godzinach wieczornych kolo 19
z wyliczen wyszlo mi ze powinienem dziennie spozywac
WEGLOWODANY- 487g
BIAŁKO- 180g
TŁUSZCZE- 104g
kcal- 3500
diety dokladnej nie mam z powodu pracy i braku czasu choc wiem ze jest najwazniejsza dlatego staram sie utrzymywac wyzej wymienione proporcje.
mam jedynie problem z weglowodanami zazwyczaj spozywam ich około 300g
czy dokupic jakies carbo do uzupelnienia brakow czy ok 300g dziennie wystarczy?
Poniewaz hciałbym zyskac troche kg suchej masy bez zalania tluszczem.
z góry dzieki za odpowiedzi.
Mam kilka pytan odnosnie suchejmasy mięsniowej.
zaczalem cykl na kreatynie beta alaninie bialku wpc hmb i dextrozie
waze 84 kg 180cm cwicze 4 razy w tygodniu w godzinach wieczornych kolo 19
z wyliczen wyszlo mi ze powinienem dziennie spozywac
WEGLOWODANY- 487g
BIAŁKO- 180g
TŁUSZCZE- 104g
kcal- 3500
diety dokladnej nie mam z powodu pracy i braku czasu choc wiem ze jest najwazniejsza dlatego staram sie utrzymywac wyzej wymienione proporcje.
mam jedynie problem z weglowodanami zazwyczaj spozywam ich około 300g
czy dokupic jakies carbo do uzupelnienia brakow czy ok 300g dziennie wystarczy?
Poniewaz hciałbym zyskac troche kg suchej masy bez zalania tluszczem.
z góry dzieki za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz