Witajcie
potrzebuje jakiś niedrogich węgli na trening masowy, ew. siłowy - w trakcie treningu, do tej pory brałem tylko po treningu (fa,hitec,trec,K** - najlepiej wypadło FA). Polecacie coś ? myślałem nad iso olimpu, żeby nie było, ze na forum SFD o nie produktach SFD, właśnie kupiłem 1,5 kg białka SFD i jestem bardzo zadowolony pod względem cena/jakość.
pozdrawiam
potrzebuje jakiś niedrogich węgli na trening masowy, ew. siłowy - w trakcie treningu, do tej pory brałem tylko po treningu (fa,hitec,trec,K** - najlepiej wypadło FA). Polecacie coś ? myślałem nad iso olimpu, żeby nie było, ze na forum SFD o nie produktach SFD, właśnie kupiłem 1,5 kg białka SFD i jestem bardzo zadowolony pod względem cena/jakość.
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz