Jakie proponujecie ćwiczenia na dolną partię brzuszka?
Mam z nim problemy, bo góra dość ciekawie wygląda, podczas kiedy wszystko zbiera się na dole i jest taka "oponka"... (robię spiny)
I co robić na tzw. "boczki" ;) ? Kręcę się na tym szajsie ;), ale to spalanie jakoś topornie idzie;)
Help ;)
Pozdrawiam,
M.
We are just a moment in time...
Mam z nim problemy, bo góra dość ciekawie wygląda, podczas kiedy wszystko zbiera się na dole i jest taka "oponka"... (robię spiny)
I co robić na tzw. "boczki" ;) ? Kręcę się na tym szajsie ;), ale to spalanie jakoś topornie idzie;)
Help ;)
Pozdrawiam,
M.
We are just a moment in time...
We are just a moment in time...
Krzysztof Piekarz