Siema
mam pytanko czy mogę brać kreatyne cm3 treca przed treningiem razem z przedtreningowką s.a.w.? Czytałem skład i w przedtreningówce tez mam 1250mg jabłczanu kreatyny i nie wiem czy to nie bedzie za dużo, jak myślicie?
mam pytanko czy mogę brać kreatyne cm3 treca przed treningiem razem z przedtreningowką s.a.w.? Czytałem skład i w przedtreningówce tez mam 1250mg jabłczanu kreatyny i nie wiem czy to nie bedzie za dużo, jak myślicie?
Krzysztof Piekarz
