SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mieliscie goraczke na silowni?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie tak sie zalatwilem, ze leze 3ci dzien w lozku, gardlo mnie boli, nie wiem jak to sie nazywa, grypa czy angina czy cos, wiem, ze nie moge mowic, pile gorace mleko z miodem i z czosnkiem i frevex i biore aspiryne i tak dalaj...

ale bialko jem i na silke poszedlem
i wchlaniam ponad 3000 kcalorii na dzien

jak jestescie chorzy przerywacie diete albo wizyty na silowni??



pozdrawiam
manson
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nigdy nie przestawalem jak bylem chory
nawet jak mialem zlamana lape to cwiczylem (mialem zlamana w srudreczu) smiesznie to wygladalo bo sobie wizalem tasmami reke z hantlem :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra, ale dochodze do wniosku, ze to co robimy na silowni troche obciaza organizm (jako ustroj) i w tym samym momencie, kiedy walka z choroba polega na przywroceniu obnizonej odpornosci organizmu do normy (co ma miejsce przy wlasnie grypach, katarach, przeziebieniach takich powazniejszych) to silowani nie sluzy, bo dziala negatywnie na uklad odpornosciowy


pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40935
nie pij mleka z miodem nigdy

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
haha, sfietnie to zabrzmialo, to rada, przestroga, ostrzezenie czy grozba??

)

moze jakies uzasadnienia

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Gdy atakuje nas choroba,to organizm potrzebuje wszystkich sił do walki z nią.Jeżeli w tym czasie trenujesz ,to skutecznie odbierasz mu te siły.Nie mylmy zbawczej i wzmacniajacej roli treningu ze zbędnym obciążaniem organizmu.Trening wzmacnia zdrowego człowieka,chorego osłabia.Tylko tyle można powiedzieć.Łamie Cię grypa,czy inne paskudztwo-daj sobie szansę na zwalczenie jej.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki michail za wypowiedz, zgadzam sie z Toba,
tylko wiesz.. zawsze jest ten dol psychiczny, ze jestes do tylu z treningiem o tydzien czy dwa na przyklad

ale to sa wypadki losowe, nic nie poradzisz

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27831
Na bolące garło nie ma jak gorące (ale nie bardzo) mleko z miodem i czosnkiem. Szczerze polecam.
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Monsonique-nie ma stachu-jeśli się wykurujesz,to śmiało nadrobisz stracony czas w krótkim terminie,a pamiętaj,że po przerwie stajesz do treningu wygłodniały mięśni i mocy,więc masz duzo lepszą motywacje i to również pomoże w odzyskiwaniu strat.Przetłumacz sobie(to na tego doła),że najważniejsze jest zdrowie, a przerwa pomaga Ci je odzyskać.Jest jeszcze druga strona-czasem taka przerwa jest okazją do zaleczenia zaniedbanej kontuzji(np.bolące nadgarstki-lekki stan zapalny,bądź bolący bark.itp).Jest również okazją do przemyśleń nad programem treningowy-daje nam dystans,którego czasem nam brakuje trenując w ciągu-po prostu nie mamy na to czasu.Jak widzisz każda sytuacja ma swoje minusy,ale sęk w tym,by znajdować także plusy i je wykorzystywać.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9563
kiedyś łapała mnie choroba - grypa - poszedłem mimo głosu wewnętrznego na siłkę, byłem słaby jak pies, ale wymęczyłem się,. wypociłem i przeszło

Pozdrowienia...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klata

Następny temat

sposób holistyczny

electro
Polecane artykuły