Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
zaczynam stosować kreatyne i potszebuje glukoze ale nie moge jej dostać a wszyscy muwiom że jest w karzdym spożywczaku a ja jakoś nie moge poszukać nie wiem gdzie jeszcze szukać podobno w POZNANIU jest w sklepie ABC ale ja nie nie wiem gdzie jest ten sklem pomocy.HARRY
Szacuny
7
Napisanych postów
847
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
12430
Hehe, nie rób problemu tylko poszukaj. Kupiłem glukoze w auchanie w dziale z mąką chyba za 2.38 200gram. W każdym większym sklepie. Napewno masz jakiś w zasiegu!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
-byłeś wogóle w sklepie się pytać czy siedzisz w domu i myślisz nad tym gdzie to kupić !! ( bo ja u siebie w prawie w każdym większym sklepie o nazwach super, hiper itd mam )