SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mistrzostwa swiata w kulturystyce-Brazylia 2014-11od 13 do 17

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Już za kilka dni polska ekipa najlepszych kulturystów pojedzie do Ameryki Południowej ,do Brazylii.

Zawody odbędą się w stolicy kraju, która nazywa się tak samo: Brasilia.

Co ciekawe dla miłośników starej dobrej kulturystyki-są to mistrzostwa świata kulturystów i nic więcej.
Nie ma żadnych innych konkurencji typu meska sylwetka,fitness,bikini-na te konkurencje są osobne mistrzostwa świata.

Nie ma tam także kulturystów klasycznych-chyba ,że wystartują w danej kategorii wagowej.

W Brazylii będzie walka w poszczególnych kategoriach wagowych i w open

Dlatego zawodnicy tak bardzo cenią zdobyte tam miejsca i niektórzy przygotowują się cały rok tylko na te zawody.


1. Marcin Kosel kat. 70 kg
2. Karol Małecki kat. 75 kg
3. Szymon Łada kat 90 kg
4. Andrzej Kołodziejczyk kat. +100 kg



Część zawodników pokazała się na zawodach Kamienna Rzeźba we wrześniu-trenerowi kadry.




Niektórych zawodników mogliśmy obserwować na ostatnich zawodach GP Pepa w Opavie

























Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-05 07:44:50




Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-05 07:46:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
Ja proponuję przejechać się na zawody, zobaczyć jak wyglądają poruszający się zawodnicy itp. Ocena speców i znawców forumowych i klasyfikowanie zawodników na dane miejsca na podstawie ujętego momentu jakim jest fotografia jest co najmniej śmieszne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13288
Karol Małecki kat 80kg .
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Do polskiego teamu dołączył Mariusz Bałaziński-koszt przelotu nie musi pokrywać z własnej kieszeni-dzieki kilku sponsorom a hotel i wszelkie opłaty związane ze startem pokrywa PZKFITS.

Na zdjeciu-forma Mariusza z Opavy-25 pażdziernika tego roku.



Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-06 23:21:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12355
do 100 kg jest jeszcze Przemek Owczarek
...
Napisał(a)
RedAlert Moderator
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 3085 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123532
Z teamu B pojedzie również Jakub Potocki kategoria do 90 lub 95 - dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2014-11-05 22:59:18
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
To świetne wiadomości,

Jakub Potocki w Ostravie miał świetna forme a Owczarek nigdzie nie startował w tym czasie,wieć pewnie przygotowywał się tylko na Brazylię-podobnie jak Karol Małecki.a pozostałe opłaty i hotel.




Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-06 23:22:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1326


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
Owczarek nie startował w Opavie bo mu się nie chciało katować i wydawać kasę%). Teraz je kurczaka i zastanawia się dlaczego niektórzy startują we wszystkich mozliwych zawodach %)
PS. Autor nie miał na myśli nikogo z powyższych ;)

Zmieniony przez - Unequalled w dniu 2014-11-07 02:22:33
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13748 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143675
Unequalled
Owczarek nie startował w Opavie bo mu się nie chciało katować i wydawać kasę%). Teraz je kurczaka i zastanawia się dlaczego niektórzy startują we wszystkich mozliwych zawodach %)
PS. Autor nie miał na myśli nikogo z powyższych ;)

Zmieniony przez - Unequalled w dniu 2014-11-07 02:22:33

Zawody to także propagowanie kulturystyki.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Do Opavy jechało sie miedzy innymi po kasę...:)
Nagrody finansowe były aż do szóstego miejsca,więć wyjazd na pewno by sie co najmniej zwrócił...:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 102 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
nagrody były, ale nie aż tak duże żeby się opłacało jechac takie moje zdanie, bo jedak trzeba wydac siano na podróż, hotel bronzery , ale to sprawa indywidualna , ja osobiscie wolę sie przygotować na docelowe zawody .
ps. prawdopodobnie będzie transmisja live z Brazyli :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ferrigno Legacy 2014

Następny temat

Trenuj z Mistrzem-Tomasz Papaj Lech i Userzy -trening całych pleców

electro
Polecane artykuły