jak w temacie podpowiedzcie mi jaka odzrzywke z bialkowo-wegl, i czy ewentualnie jakas inna, warto by brac jako uzupelnienie diety. przy 3 treningach basenu w tygodniu z czego dwa sa dosc intensywne okolo godzinki i jeden lzejszy 35-40min..
tylko nie polewajcie sie ze te treningi to basen bo to jedyne co moge obecnie robic bo caly czas walcze z kontyzja barku i nic poza plywaniem nie moge robic...
chcialbym nareszcie zamowic cos w sklepie sfd wiec piszcie...,z gory dziekuje za odpowiedz
tylko nie polewajcie sie ze te treningi to basen bo to jedyne co moge obecnie robic bo caly czas walcze z kontyzja barku i nic poza plywaniem nie moge robic...
chcialbym nareszcie zamowic cos w sklepie sfd wiec piszcie...,z gory dziekuje za odpowiedz
Krzysztof Piekarz
ja polecam SWG OLIMP , mass gaina hi-teca albo trez