Szacuny
6
Napisanych postów
153
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2134
Witam
Mam pytanie dotyczące techniki podczas wykonywania ćwiczeń.lepiej jest pompowac mięśnia czyli wykonywac krotkie ruchy, czy moze dlugie ruchy??
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Wiek
41 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
7
Jak najbardziej zawsze pełen zakres ruchów, aby nie zmniejszać powierzchnię rozbudowy mięśnia. Jednak trzeba pamiętać, aby np. w przypadku przysiadów nie pomylić pełen zakres ruchów z blokowaniem kolan. Proponuję o tym poczytać i pooglądać trochę video sprawdzonych trenerów