SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dymatize - Elite XT

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18925

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
PO czym wy wogule oceniacie bialko?po smaku?rozpuszczalnosci?czy po dzialaniu?bo dla mnie bialko ma dzialac,a dymatize elite xt poprostu nie dziala,sprawdzone na kilku osobach i przedewszystkim sam sprawdzilem.Po za tym jest bardzo duzo podrobek produktow amerykanskich.Pasowalo by zrobic jeszcze badania co do zawartosci bialka,a jesli juz cos tam by bylo to jakie to bialko.W USA 60% badanych produktow nie zawiera tego co jest na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 209
Narazie wypiłem kilka porcji smaku blueberry muffin i z woda i z mlekiem mi smakuje i to bardzo taki ciasteczkowy smak, czy działa czy nie to sie okaże z czasem ale cena i to ze jest szybko i wolno wchłanialne mi bardzo pasuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Nikt z was pszenicy tu nie czuje?? To jakaś ściema te białko, smak i rozpuszczalność to parametry pomiajlne w porównaniu ze składem który jest po prostu oszukany.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Elite Primal

Następny temat

Dymatize - Dyma-Retic

electro
Polecane artykuły