W zasadzie to ja nigdy nie robilem cyklu regegeracyjnego. Teraz sobie zrobie;) Juz nie bede zadawal pytan bo widze ze tu tyle dzialow dales Michail, ze naprawde sporo sie jeszce dowiem;} potem jak nie znajde tego w artykulach to sie do ciebie zwroce. I tak powinien postepowac kazdy tutaj, jak ja!!!
Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.
Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.