SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W ile czasu pojawią się efekty?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam sobie 14 lat, mam 176 cm wzrostu i ważę 56 kg. Tak, mam chyba niedowagę, ale mam pytanie do znawców. Zrobiłem sobie małą siłownię. Mam tam ciężarek 5 kg, i sztangę ok. 20 kg. Pompek robię max. 40-50, brzuszków mogę zrobić 70. I o to pytania:

W ile czasu wyrobię sobie bicepsy i klatę?
Jak często mam ćwiczyć?
Jaką dietę mam stosować?
Czy przy mojej wadze warto ćwiczyć?
Jakie ćwiczenia proponujecie?
Warto brać jakieś suplementy? Jeśli tak, to jakie?

Niedawno zacząłem ćwiczyć. Z góry dzięki ;).

Chcecie to się śmiejcie, ale każdy od czegoś zaczynał :D. I tak dobrze, że nie siedzę na dupie przed kompem całymi dniami i gram w LoL'a itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18515
Zarejestruj się i napisz w dziale trening dla początkujących bo to temat na dłuższą dyskusję

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 471
w Twoim wieku to raczej delikatna ogolnorozwojówka ,opanuj w odpowiednim stopniu technike zebys nie narobil sobie sam krzywdy,i tak jak wyżej
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569

daj soga, jeśli pomogłem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18515
Co w tym dziwnego? Też w tym wieku zaczynałem w domu ćwiczyć.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569

daj soga, jeśli pomogłem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18515
Żeby nie być zamulonym przy komputerze, zapryszczałym nastolatkiem bez życia na przykład. Co robisz na sfd skoro jesteś takim przeciwnikiem sportu?

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-09-03 17:03:27

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
W ile czasu wyrobię sobie bicepsy i klatę?
Bicepsy i klata to nie wszystko, tzreba trenować proporcjonalnie całe ciało, to nie jest sport gdzie w 2 miesiące zrobisz super efekty i to już zostanie, może 2-3 lata i coś będzie

Jak często mam ćwiczyć?
3 razy w tygdni jak na ten wiek starczy


Jaką dietę mam stosować?
zacznij od 10 wskazówek żywieniowych, znajdziesz na forum

Czy przy mojej wadze warto ćwiczyć?
Zawsze warto

Jakie ćwiczenia proponujecie?
Czytaj forum, jakiegoś gotowca weź np z artyuły pierwszy rok treningów z działu dla początkujacych

Warto brać jakieś suplementy? Jeśli tak, to jakie?
Nic Ci nie potrzebne.

Jak masz pytania to zarejestruj się i załóż temat np w dziale junior

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
na tym forum "rządzą" naprawdę dziwni ludzie. ciekawe co było niezgodnego z regulaminem w mojej krytycznej opinii na temat ćwiczenia na siłowni przez nastolatków?

daj soga, jeśli pomogłem :)

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
szydera z Twej strony i tyle, trzeba było napisać coś mądrego a nie się wyśmiewać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
Przepraszam jeśli Cię uraziłem, po prostu uważam, że ćwiczenie w wieku 14 lat to głupota, zresztą istnieją przecież zalecenia lekarskie co do wieku uprawiania tego ciężkiego sportu, a ich nieprzestrzeganie może skończyć się tragicznie.

daj soga, jeśli pomogłem :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastój w redukcji

Następny temat

Stosowanie

electro
Polecane artykuły