co do progresu to nie musi on być co trening bo zaraz szybko staniesz i nic nie dołożysz.
Zadnych głupot z piłkami nie rób, piłka Ci ucieknie i będziesz miał potrenowane jak coś naderwiesz, trening ma być stabilny, zamiast skupić się na pracy mięśni to będziesz walczył o utzrymanie równowagi.
Zadnych głupot z piłkami nie rób, piłka Ci ucieknie i będziesz miał potrenowane jak coś naderwiesz, trening ma być stabilny, zamiast skupić się na pracy mięśni to będziesz walczył o utzrymanie równowagi.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.