SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

shrugs i unoszenie ramion - pytanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 220 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 33952
moze ktos mi wytlumaczyc co znaczy "shrugs"
i co dokladnie oznacza " unoszenie ramion siedząc na maszynie boczne
unoszenie ramion na tylne "
bo mam dzis zawias
pozdrawiam

The Past can't be washed away

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztrugsy:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#18

Unoszenie sztangielek bokiem (stojąc):

http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm#5
Masz tam również ćwiczenie na tylne aktony barków: "Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie".

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
Szrugsy w swej podstawowej formie to cwiczenie angazujace miesien czworoboczny w jego gornej czesci (choc mozna ustawiac sie dowolnie a tym smaym dowolnie interpretowac podstawowa forme ale nie mieszjamy).
Majac dlonie obciazone sztanga/hantlami/uchwytami maszyny oraz stojac i majac ramiona wzdluz tulowia - unosimy barki w gore w jednej linii - gora<-->dół starajac sie nie wykonywac ruchow okreznych ktore dosyc mocno wplywaja na "zuzywanie" stawow barkowych ... rozumiesz juz cwiczenie i ruch ?


unoszenie ramion siedząc na maszynie boczne
to to samo co unoszenie hantli stojac/siedzac na boki - tyle ze za pomoca maszyny


unoszenie ramion na tylne
unoszenie sztangielek na boki w opadzie tulowia - angazujace do pracy tylna czesc miesnia naramiennego



Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 220 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 33952
kanarek dzieki bardzo jasne ze zrozumialem. dzieki za dokladny opis

< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
prosze bardzo
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja barku, klata bez wyciskania

Następny temat

kolejna do oceny ...dieta

electro
Polecane artykuły