Witam wszystkich.
Chciał bym was prosić o radę jaki trening teraz rozpocząć? Trenuję od początku tego roku. Aktualnie ważę 80kg i mam 186cm wzrostu. Rozpoczynałem od treningu masowego po którym z około 74kg przybrałem masy do 83kg. Mam zamiar zakończyć trening siłowy (który teraz stosuję). Najbardziej myślałem o powrocie do masówki i nabraniu masy do 86-90kg lub stosowaniu przez około 2 miesiące treningu ogólnego bez większych wymagań i wtedy rozpoczęcie ponownie treningu masowego. Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Chciał bym was prosić o radę jaki trening teraz rozpocząć? Trenuję od początku tego roku. Aktualnie ważę 80kg i mam 186cm wzrostu. Rozpoczynałem od treningu masowego po którym z około 74kg przybrałem masy do 83kg. Mam zamiar zakończyć trening siłowy (który teraz stosuję). Najbardziej myślałem o powrocie do masówki i nabraniu masy do 86-90kg lub stosowaniu przez około 2 miesiące treningu ogólnego bez większych wymagań i wtedy rozpoczęcie ponownie treningu masowego. Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz