witam, mam pytanie, otóż ćwiczę około 1.5 roku, treningi regularne są, z dietą trochę gorzej, obecnie wg mnie mam lekka niedowagę tzn 62 kg przy 177 wzrostu i 17 lat. Zarysy mięśni już są i nie jestem pewien czy opłaca się w moim obecnym stanie zrobić pierwszy cykl kreatynowy , oczywiscie zamierzam również na ten czas ułożyć dietę, tylko nie wiem czy kreatyna da jakąkolwiek poprawę, a jak da to czy bedzie to w postaci przyrostu masy ? prosze o rady z góry dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
kreatyna da efekty przy diecie.
Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-06-10 17:57:25
Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-06-10 17:57:25
Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.
Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.
...
jak poprzednicy dieta to podstawa a potem suple, ja radził bym najpierw ułożyć diete z + bilansem ok 300-400kcal poczekać z 2 miesiacei zobaczyć czy jest efekt dopiero potem zarzucic sobie kretkę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz