Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-06-08 08:46:08
...
Napisał(a)
https://www.dropbox.com/sh/alq8a5hokb8ebpy/AACdB65D372e4_Urn9Drx-Mqa
Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-06-08 08:46:08
Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-06-08 08:46:08
...
Napisał(a)
Troche filmów:
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
Kolejne:kategoria do 80 kg,startował też tam rywal Karola Małeckiego Alex Zuccaro-piekna rasowa sylwetka kulturysty- ale sędziowie przyznali mu 4 miejsce
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
Półfinały do 90 kg-startował tu Tomasz Pabiniak i Patrycjusz Wróblewski-były szanse na finał-walka trwała do samego końca....
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-06-08 07:02:06
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-06-08 07:02:06
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
Zaraz śniadanie i kierunek Polska.
Pogoda super-taka jaka lubie-gorąco..... i słonecznie.
Jeszcze bedzie mały wywiad z Tomaszem Lechem,który także jedzie w tym samym kierunku i ta sama drogą do granicy.
Troche zdjęć z Pragi:
Pogoda super-taka jaka lubie-gorąco..... i słonecznie.
Jeszcze bedzie mały wywiad z Tomaszem Lechem,który także jedzie w tym samym kierunku i ta sama drogą do granicy.
Troche zdjęć z Pragi:
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
Wyniki kulturystyka mezczyn :
Kat. do 80 kg:
1. Vojtěch Koritenský (Czech Republic)
2. Karim Boumazza (France)
3. Andrey Yaschenko (Ukraine)
4. Alex Zuccao (Italy)
5. Alexei Denisov (Russia)
6. Ismail Borucu (Germany)
Kat. do 90 kg:
1. Igor Ozernoy (Russia)
2. Martin Krakovský (Slovakia)
3. Jakub Subrt (Czech Republic)
4. Josef Furin (Czech Republic)
5. Filip Grznár (Czech Republic)
6. Antonio Gutierrez (Spain)
Kat. do 100 kg:
1. Milan Sádek (Czech Republic)
2. Mihal Zupan (Slovenia)
3. Avraam Kyriacou (Cyprus)
4. Tomasz Bobrowski (Poland)
5. Manuel Narath (Austria)
6. Tomasz Lech (Poland)
Kat. ponad 100 kg:
1. Roman Fritz (Germany)
2. Petar Klančir (Croatia)
3. David Hoffmann (Germany)
4. Martin Dráb (Czech Republic)
5. Michael Muzo (Netherlands)
6. Arthur Kovalev (Ukraine)
Overall:
Roman Fritz
Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-06-08 07:56:25
Kat. do 80 kg:
1. Vojtěch Koritenský (Czech Republic)
2. Karim Boumazza (France)
3. Andrey Yaschenko (Ukraine)
4. Alex Zuccao (Italy)
5. Alexei Denisov (Russia)
6. Ismail Borucu (Germany)
Kat. do 90 kg:
1. Igor Ozernoy (Russia)
2. Martin Krakovský (Slovakia)
3. Jakub Subrt (Czech Republic)
4. Josef Furin (Czech Republic)
5. Filip Grznár (Czech Republic)
6. Antonio Gutierrez (Spain)
Kat. do 100 kg:
1. Milan Sádek (Czech Republic)
2. Mihal Zupan (Slovenia)
3. Avraam Kyriacou (Cyprus)
4. Tomasz Bobrowski (Poland)
5. Manuel Narath (Austria)
6. Tomasz Lech (Poland)
Kat. ponad 100 kg:
1. Roman Fritz (Germany)
2. Petar Klančir (Croatia)
3. David Hoffmann (Germany)
4. Martin Dráb (Czech Republic)
5. Michael Muzo (Netherlands)
6. Arthur Kovalev (Ukraine)
Overall:
Roman Fritz
Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-06-08 07:56:25
Poprzedni temat
Training Camp w Bielsku Białej
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- ...
- 38
Następny temat
ARNOLD CLASSIC BRASIL 2014
Polecane artykuły