SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympia Amateur Europe in Prague 6,7 czerwiec 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33597

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Do zawodów zostało kilka dosłownie dni...
W niedzielę 1 czerwca w Opolu zawody FA Challange,gdzie na żywo zobaczymy także Emila(będzie transmisja LIVE z 8 kamer-początek zawodów od 13:00 ale zdjęcia live już będą dostepne od 11:00)



Jestem bardzo ciekaw,jak wypadnie nasza ekipa i chłopaki z SFD oraz jak wygląda w rzeczywistości Petar Klancir...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Roman Fritz-także bedzie rywalem Emila i Petara......


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Pytanie odnośnie biletów jak myślicie będą jakieś limity ? czy kupować odrazy przed ? w sensie przez neta, żeby nie stać po przyjeździe przed expo.

Zmieniony przez - kamil_0590 w dniu 2014-06-04 07:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Można kupić naprzód ale myslę,że z kupnem na miejscu w kasach też nie będzie problemu-może troche kolejek będzie...

Pierwsi userzy,którzy do mnie podejdą otrzymają koszulki sfd i zrobimy pamiatkowe zdjecia.
Bedę w Pradze juz od czwartku popołudniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Nas będzie 2 na chwile obecną jak dobrze pójdzie ale dopiero na sobotę rano zajedziemy praca ogranicza. Pytam bo na FIBO nie było szans kupić biletów w dzień expo kasy zamknięte i nie mam zamiaru przejechać się do Pragi tak o :D Ty Masti kupujesz wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ja juz wszystko w marcu załatwiłem....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jutro 8:00 wyjazd do Pragi.
Nie moge się już doczekać....:)

Pojedzie z nami także dwóch startujących zawodników-Tomasz Lech i Tomasz Bobrowski...
Myślę,że zdjęcia i krótkie filmy pojawią się bardzo szybko....:)

Ok 14-15 będziemy w Pradze na weryfikacjach-zdjęcia online i jakiś krótki film na pewno bedą...do obejrzenia w temacie...
A od piatki od 9:30-18-20-non stop body building..

Koszulki też mam-wiec kto prędzej do mnie trafi-tez będzie miał zdjęcie i koszulkę(też bedę w koszulce SFD-albo niebieskiej albo białej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Finaly sa w sobote?

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Pierwsze filmy od Jurka - Mastiego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Petar Klancir specjalnie dla SFD amator.Mr Olympia


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Training Camp w Bielsku Białej

Następny temat

ARNOLD CLASSIC BRASIL 2014

WHEY premium