Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief

...
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 635
reprezentuje Gold Team Polska Filia z Ostrowa Wielkopolskiego
...
Parę ostatnich dni mnie tu nie było a to dlatego że trochę pracy miałem, i mam małyy problem z utrzymaniem wagi na zawody sylwetka się trochę zmienia a kilogramy bardzo powoli idą w dół np wczoraj wieczorem ważyłem 69,5 a dzisiaj rano 68,4. Muszę tak zrobić żeby w Kimonie w sobotę ważyć 70 kg więc teraz ostatnie dni nie należą do najlepszych dla mnie i mojego otoczenia bo wiadomo Polak głodny Polak zły hehe, Dzisiaj wieczorem po Saunie i 40 minutowych Aerobach było równe 68 kg zobaczymy jak to będzie wyglądać jutro chciałbym żeby to wyglądało tak że w sobotę rano się budzę jem śniadanie i jadę na zawody a nie na głodnego walczyć Pozdrawiam i następny wpis będzie w sobotę, mam nadzieje że ze zdjęciem z medalem
...
Tak jest przegrałem w półfinale ze zwycięzcą świetnym zawodnikiem Jędrkiem Loską, i tym samym zdobyłem brązowy medal w sobotę mój zawodnik Wojciech Kois tak że zdobył medal tylko że srebrny.
Natomiast dzisiaj czyli w niedziele moi zawodnicy zdobyli dwa srebrne medale i jeden brązowy tak że jestem bardzo zadowolony z tych zawodów.
Bilans Pucharu Polski dla Ekipy Strzelec Gold Team 3 srebrne medale i dwa brązowe.
Od jutra wracam na matę i ostatnie treningi przed wyjazdem do Niemiec na turniej, tak że lecimy z tematem.

...
super czyta się takie informacje, gratulacje i powodzenia na macie!
...
Dzisiaj nie było zbyt dużo czasu na to żeby zrobić trening rano więc zrobiłem cztery Tabaty
Box jump/ kip w podporze kolanka do klaty
Ćwiczenia na worku bułgarskim
Burpie/ Push press
Atomic Push Ups/ kopanie na worek treningowy

A wieczorem na macie rozgrzewka na piłce Gimnastycznej drile do przechodzenia gardy, i jedno przejście gardy było szlifowane, na koniec zrobiliśmy trzy walki po 8 minut i mieliśmy małe święto ponieważ mamy już prawie koniec sezonu startowego więc za pozwoleniem mojego mistrza Mariusza Linke nominowałem zawodników na dwa nowe purpurowe pasy oraz dwa nowe niebieskie pasy, następnie był tradycyjny wp****** :)