SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

brzuch w dwa tygodnie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Witam. Mam mały problem :) w jakieś dwa tygodnie chciałbym jakoś w miarę wyrobić brzuch. Ćwiczę regularnie siłkę i brzuch od pół roku, ale trochę mi się odłożyło tłuszczyku w dolnych partiach.
1 chce zacząć jakieś aeroby typu basen i bieganie. Coś jeszcze znacie fajnego szczególnie na brzuch ??
2 Od dawna robię abs'a ( 8 min abs) ostatnio zacząłem lvl 2 bo podobno jest lepszy na dolne partie brzucha. Tylko żeby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie to w jakich odstępach czasowych to mogę robić ? Mogę przez 2 tyg robić np 3 razy dziennie co dziennie ? , tyle że wtedy mało czasu na regeneracje...
Z góry dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218873
Nadmierne katowanie mięśni brzucha w niczym nie pomoże. Musisz zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Niestety wybrałeś zły dział na tego typu pytania.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Nie realne cele obrałeś, dwa tygodnie mało czasu, jak jakieś mięśnie masz mozesz spróbować trochę spalić tłuszczu i wodę podskórną usunąć i tyle, bo mięśni to nie zbudujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
:/ sorki myslalem ze to właściwy dział. Wiem że mięśni w tak krótkim czasie nie zbuduje ale już coś tam mam :p Chodzi mi tylko o to czy intensywniejsze ćwiczenia codziennie (8 min abs) dzadzą lepszy efekt niż co drugi dzień raz dziennie . Ponad to jak najłatwiej spalić te tkankę tłuszczową i wodę podskórną z brzucha ?? Jest coś lepszego niż basen i bieganie ?

Zmieniony przez - tyczka1905 w dniu 2014-05-11 14:43:07
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol łokcia

Następny temat

nike elastico finale szare w zółte kropki

electro
Polecane artykuły