Witam. Mam mały problem :) w jakieś dwa tygodnie chciałbym jakoś w miarę wyrobić brzuch. Ćwiczę regularnie siłkę i brzuch od pół roku, ale trochę mi się odłożyło tłuszczyku w dolnych partiach.
1 chce zacząć jakieś aeroby typu basen i bieganie. Coś jeszcze znacie fajnego szczególnie na brzuch ??
2 Od dawna robię abs'a ( 8 min abs) ostatnio zacząłem lvl 2 bo podobno jest lepszy na dolne partie brzucha. Tylko żeby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie to w jakich odstępach czasowych to mogę robić ? Mogę przez 2 tyg robić np 3 razy dziennie co dziennie ? , tyle że wtedy mało czasu na regeneracje...
Z góry dziękuje ;)
1 chce zacząć jakieś aeroby typu basen i bieganie. Coś jeszcze znacie fajnego szczególnie na brzuch ??
2 Od dawna robię abs'a ( 8 min abs) ostatnio zacząłem lvl 2 bo podobno jest lepszy na dolne partie brzucha. Tylko żeby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie to w jakich odstępach czasowych to mogę robić ? Mogę przez 2 tyg robić np 3 razy dziennie co dziennie ? , tyle że wtedy mało czasu na regeneracje...
Z góry dziękuje ;)
Krzysztof Piekarz