Otóż mam do dyspozycji: kozieradka, czarnuszkę, taurynę, guaranę, glicerynę, glutaminan sodu.
Kozieradka i czarnuszka to boostery testosteronu. Z racji tego że po kozieradce pot jest śmierdzący zamierzam brać ją naprzemiennie z czarnuszką. W jakich dawkach i porach je brać??
Jak do tego domieszać inne składniki które podałem powyżej??
Guaranę myślę żeby wziąć na pobudzenie 30 minut przed siłką a co z resztą radzicie??
Kozieradka i czarnuszka to boostery testosteronu. Z racji tego że po kozieradce pot jest śmierdzący zamierzam brać ją naprzemiennie z czarnuszką. W jakich dawkach i porach je brać??
Jak do tego domieszać inne składniki które podałem powyżej??
Guaranę myślę żeby wziąć na pobudzenie 30 minut przed siłką a co z resztą radzicie??
Krzysztof Piekarz