SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o rade.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Witam, chcialbym abyscie polecili mi jakis dobry gainer, a wlasciwie najlepszy. Cena jest niewazna, byleby efekty byly dobre. Od jutra zaczynam brac cell pumpa i horse power. Po miesiacu przerywam i robie przerwe na ok 3-4 tygodnie. Podczas tej przerwy chcialbym brac jakis gainer. Nie wiem czy mam dobry tok rozumowania. Aktualna wage macie w ankiecie. Jesli chodzi o typ budowy to w sumie normalny, gruby nie jestem, ale troszke brzuszka mam. Nie chcialbym zeby podczas brania gaineru zalalo mnie tluszczem, chodzi mi o jak najczystsza mase miesniowa.


1 .WIEK: prawie 17 ;)
2 .WAGA:ok 88kg
3 .WZROST:190
4 .WYMIARY:
-Biceps:ok 35
5 .STAZ NA SILOWNI: ok 8 mniesiecy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: przybranie na wadze do 95kg
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: No-xplode, Cell mass, true mass.
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYW) spora, wazne zeby byly dobre efekty


12 . Czy masz dietę? Nie, niestety przez szkole i dodatkowe zajecia nie mam mozliwosci na posiadanie diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
mutant mass
monster mass


gainer to zarcie w proszku pijesz go wtedy kiedy nie mozeszzjesc normalnego posilku

Zmieniony przez - Aderos w dniu 2008-09-28 15:38:38

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
A mozna go przygotowac rano i wypic w szkole np w poludnie? I czy na pewno nie zaleje sie tluszczem, a przybedzie masy miesniowej?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
JAK bedziesz ladowal go w ciemno to mozesz sie zalac, to chyba normalne.
A nie mozesz brac sobie butelki+proszek w shakerze?ja tak robilem choc jak Ci nie wygodnie to niby mozesz nic sie nie powinno stac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
A mozna go przygotowac rano i wypic w szkole np w poludnie?
-mozna

I czy na pewno nie zaleje sie tluszczem, a przybedzie masy miesniowej?;>
-zalezy jakie żarcie/aktywnosc fizyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Rano jem male sniadanie, a pozniej pare h(7-11) jestem poza domem i jem conajwyzej kanapki. Dlatego chce pic gainer w szkole.
Na silownie w roku szkolnych chodze 3-4 razy w tygodniu, a 1-2 gram w tenisa ziemnego.
Co wg Was jest lepsze? Mutant mass czy ten monster mass? Na finanse nie patrze, byleby bylo naprawde dobre.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
estem poza domem i jem conajwyzej kanapki-jak z dobrego p[ieczywa z miechem i warzywami to moga w sumie być,
ale ja wole do pojemnika (za grosze w markecie kupisz) konkretnego żarcia naładować



generalnie najlepsze opinie mutant, czy up your mass zbieraja, wpisz sobie w szukajke jak chcesz opinie, bo nie jadłem,pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
1 blad i to spory jaki robisz to male sniadanie Gainer nic Ci tutaj nie pomoze jakos strasznie, porpsotu zacznij do tego jeszcze troche lepiej jesc.

Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2008-09-28 16:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
No dobra, moze takie male nie jest, srednie :P.
No dobra, jeszcze jedna kwestia Panowie. Jak myslicie, lepiej zebym zaczal masowke brac juz teraz czy jak bede mial przerwe od kretki?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a co to do rzeczy ma

przeczytaj co ci aderos o gainerach napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
No dobrze, po prostu kolega mowil, ze nie dam rady tego wszystkiego brac. Kto pyta nie bladzi ;). Przeczytalem troche opinii i widze, ze mutant mass powinien byc dobry :).
Sposób użycia:

1 porcję (260gr) raz dziennie po treningu. Zalecamy jenak rozbicie porcji dziennej na 3 mniejsze i picie ich w ciągu dnia.

Jak to brac na codzien? w dni treningowe i nietreningowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl marzeń...

Następny temat

małe pytanko;D

WHEY premium