Odżywki białkowe po aerobach są polecane. Jaką odżywke polecacie przy diecie wysokobiałkowej, i treningu na rzeźbe ? Gdzieś w necie wyczytałem, że '''SFD WPC Protein ECONO''' jest dobry, ale to pewnie zdementujecie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
SFD Econo jest ok
jednak Ty najpierw poczytaj do czego służą odżywki białkowe
jednak Ty najpierw poczytaj do czego służą odżywki białkowe
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
Mam rozumieć, że nagle osoby, które w swojej diecie wykorzustują odżywki białkowe robią błąd ?
...
błąd robią osoby które nie wiedzą do czego taka odżywka służy a służy do uzupełniania braków w diecie
...
Chciałem tylko wiedzieć czy ta odżywka jest dobra :) . Chciałbym ją włączyć do mojej diety ze względu na prace ( duży wysiłek fizycxzny ), cwiczenia i aeroby. Uzyskałem odpowiedź, że jest dobra więc wystarczy tych pouczeń :)
...
xClayBlaisdell może i jest dobra jeśli chodzi o skład, ale jeśli chodzi o smak to odradzam. IMO lepiej kupić kawałek mięsa, ryby, twarogu
...
Cena faktycznie niska więc szału pewnie nie będzie . Jednak ze względu na mój tryb życia ( mnóstwo pracy, dojazdy długie, ćwiczenia i aeroby ) taka odżywka jest bardzo potrzebna. Staram się korzystać z produktów z dużą ilością białka . Brałbym ją codziennie po ćwiczeniach bądź aerobach. Przy rozsądnym wkomponowaniu tego białka do mojej diety, również pozwoli mi to spalić troszke tłuszczu i wyrzeźbić ciało . Lato się zbliża jak widać za oknami ;]
...
xClayBlaisdell odżywkę białkową stosuje sie wtedy kiedy nie masz możliwości dostarczenia odpowiedniej ilości białka w pożywianiu (np. masz krótkie przerwy w pracy i nie masz kiedy zjeść). Poza tym, że możesz szybko dostarczyć dużą ilośc białka, nie jest ona pod żadnym względem lepsza od zwykłego jedzenia. Nie pomoże Ci ona spalić tłuszczu i wyrzeźbić ciała
...
jak masz taką dużą aktywność to moze lepiej bulk się nada niż biało, czyli 50/50 węgle do białka https://sklep.sfd.pl/SFD_POWER_Bulk-opis28082.html
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz