Witam serdecznie, proszę o poradę, trenuje już parę ładnych lat, moim głównym celem jest zmniejszenie obwodu ud, jestem bardzo szczupła osobą, poziom tkanki tłuszczowej to 12%. trenuje siłowo 5 razy w tyg, w pozostałe dwa dni wykonuje aeroby lub idę na zajęcia fitness. nogi trenuje 2 razy w tyg,
- przysiad ze sztangą 3 razy po 15 powtórzeń (50kg)
- WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY 3 razy po 15 powtórzeń
- PROSTOWANIE NÓG W SIADZIE (32kg)na zmianę z
- UGINANIE NÓG W LEŻENIU (27kg) wszystko również po 3 serie 15 powtórzeń
w kolejny dzień robię znów:
- przysiad ze sztangą
- WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY
ale dodaje
- PRZYSIADY WYKROCZNE 3 serie
- ŚCIĄGANIE KOLAN W SIADZIE (30 powróżeń 3 serie)
- PRZYWODZENIE NÓG DO WEWNĄTRZ (30 powróżeń 3 serie)
Czy to dobry trening? jeśli moim celem jest zmniejszenie obwodu?
- przysiad ze sztangą 3 razy po 15 powtórzeń (50kg)
- WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY 3 razy po 15 powtórzeń
- PROSTOWANIE NÓG W SIADZIE (32kg)na zmianę z
- UGINANIE NÓG W LEŻENIU (27kg) wszystko również po 3 serie 15 powtórzeń
w kolejny dzień robię znów:
- przysiad ze sztangą
- WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY
ale dodaje
- PRZYSIADY WYKROCZNE 3 serie
- ŚCIĄGANIE KOLAN W SIADZIE (30 powróżeń 3 serie)
- PRZYWODZENIE NÓG DO WEWNĄTRZ (30 powróżeń 3 serie)
Czy to dobry trening? jeśli moim celem jest zmniejszenie obwodu?
Krzysztof Piekarz