SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PYTANIE! ! !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25542
cze, jak jest u was z utrzymaniem diety jak np. idziecie na 11 do budy/na uczelnie i wracacie o 19-20-21? i czy dieta na mase zawsze jest droga?


~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Nie wiedze problemu. Czy szkola, czy praca zawsze moge porzadnie zjesc. Wystarczy tylko przed wyjscie odpowiednio sie przygotowac. Ewentualnie gainera dodac miedzy posilkami, a wypicie go to jakies 30 sekudn


Co do "drogosci" to nie jest tak zle. Tylko niektore zrodla bialka kosztuja. Takie jak "Piers", "Tunczyk"
Ale ogolnie dieta na mase wcale nie jest droga. Najwiecej w niej jesz ryzow, kasz,makaronow,a to przecie tanie jest. Bialko mozna czerpac z jajek,sera bialego, soji. Te rzeczy tez nie sa wcale zbytnio drogie, a jesc i tak musisz...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
tunczyk też zresztą tak drogo nie wychodzi bo u mnie można kupić za 1,65 zł,ale jak mówi dawid to nie jest drogo ,a co do godzin to ja pracuje od 8 do 18 i biore ze sobą full żarcia i niechby tylko ktoś ode mnie z pracy zabronił mi zjeśc to bym go chyba zabił Oni już wiedzą że ja do pracy biore bochenek chleba skrojony na kanapki +2 torebki ryżu + 5 jajek dobry jestem ...

Polska...Wrocław...Śródmieście -- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727  ..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile bialka, ww , tł

Następny temat

jaki twaróg/twarożek/ser??

electro
Polecane artykuły