Nie wiedze problemu. Czy szkola, czy praca zawsze moge porzadnie zjesc. Wystarczy tylko przed wyjscie odpowiednio sie przygotowac. Ewentualnie gainera dodac miedzy posilkami, a wypicie go to jakies 30 sekudn
Co do "drogosci" to nie jest tak zle. Tylko niektore zrodla bialka kosztuja. Takie jak "Piers", "Tunczyk"
Ale ogolnie dieta
na mase wcale nie jest droga. Najwiecej w niej jesz ryzow, kasz,makaronow,a to przecie tanie jest. Bialko mozna czerpac z jajek,sera bialego, soji. Te rzeczy tez nie sa wcale zbytnio drogie, a jesc i tak musisz...
-=(

)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(

)=-
-=(

)=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=(

)=-
-=(

)=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=(

)=-