Witam, chciałbym pójść teraz w masę i ułożyłem sobie dietę:
http://iv.pl/images/17468147419052470433.png
http://iv.pl/images/57057659391083401337.png
Co jest z nią nie tak, co jest do przyjęcia, może czegoś brakuje itd. Chciałbym poznać wasze zdanie.
Mam Lat: 17
Waga: 68 Kg
Wzrost: 174 cm
Aktywność fizyczna: ćwiczę 3-4 dni w tyg.
http://iv.pl/images/17468147419052470433.png
http://iv.pl/images/57057659391083401337.png
Co jest z nią nie tak, co jest do przyjęcia, może czegoś brakuje itd. Chciałbym poznać wasze zdanie.
Mam Lat: 17
Waga: 68 Kg
Wzrost: 174 cm
Aktywność fizyczna: ćwiczę 3-4 dni w tyg.
Krzysztof Piekarz

Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, to dorzuć 10g oliwy do innego posiłku, a pozostałe 10g, możesz zastąpić np. wiórkami kokosowymi, które dorzucisz do twarożku na noc.