Elo! Szukam dobrych walk, gali do obejrzenia z 12/13/11 roku które wam zapadły w pamięci. Nie mam tyle czasu żeby przelecieć wszystko a, chciałbym zobaczyć coś interesującego. Kategorie też 75kg +. Od jakiegoś czasu trenuję MMA i nie jestem zbyt obeznany w tej scenie(boks
). Liczę na waszą pomoc ;)
Zmieniony przez - SiwyMZK w dniu 2014-02-12 21:52:40
). Liczę na waszą pomoc ;)
Zmieniony przez - SiwyMZK w dniu 2014-02-12 21:52:40
Krzysztof Piekarz