SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening wg Armstronga + inne ćwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1811
Siemka..
Przez ostatnie tygodnie się wg nie podciągałem, tylko biegałem i od czasu do czasu pompki wykonywałem. Robiłem dipy metodą 5x5. I się zastanawiałem ćwiczyć taką metodą..
Lecz nasunął mi się na myśl taki trening:
Plan armstronga, pompki (rano te 3 serie tak jak zaleca się)
+ w 1 dzień - nogi (przysiady 5 krok ze skazanego)
w 3 dzień - klatka (różne rodzaje pompek)
w 5 dzień - dipsy z obciążeniem
w 2 i 4 dzień 1 krok mostka i pompki w staniu na 1 ręce
Wtorek, czwartek, sobota, niedziela - bieganie.

Co o tym myślicie? Co byście zmienili?

PS: waga 67 kg. 183 cm wzrostu, prawie 18 lat :) Nie zależy mi dużej masie tylko na sprawności i ładnym wyglądzie :P
Pozdro..

Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chcę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1811
Odpowie ktoś / Pomoże ? :D

Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chcę.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
To nie lepiej zrobić normalne FBW, a nie tak kombinować?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1811
zainteresowany bardziej jestem planem armstronga, podciąganie i pompki są moim priorytetem, a przy dipach to z obciążeniem sobie ćwiczę :) myślę że to dobry wybór, dziś był 3 dzień treningu i pompa była niezła

Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chcę.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan treningowy jest dobrze skonstruawany

Następny temat

wybór sprzętu

electro
Polecane artykuły