Jeżeli ćwiczę raz na tydzień wieczorem o 22 i za 30 min idę spać... To czy dobrze mi wyjdzie na mase jeżeli sporzyje pół kostki twarogu pół tłustego wraz z czterema łyżeczkami miodu.. ?
Czy jest to dobre rozwiązanie,, ewentualnie co mżna sporzyć w takich okolicznościach ? ZDIĘKI z góry --GUCIO--
Wygrać znaczy osiągnąć szczyt możliwości... :)
Czy jest to dobre rozwiązanie,, ewentualnie co mżna sporzyć w takich okolicznościach ? ZDIĘKI z góry --GUCIO--
Wygrać znaczy osiągnąć szczyt możliwości... :)
Krzysztof Piekarz
1 BOLD NOWEJ GENERACJI
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW