Jak wygląda praca w ochronie za granicą, chętnie zatrudniają Polaków, myślę głownie o Niemcach.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
kolejny pomylił fora... http://www.money.pl/forum/grupa,17,0,0,40,0,praca;za;granica.html tu masz forum pracy za granicą!
...
to czy chętnie czy nie chętnie to zależy od firmy i Twojej znajomości języka. No i zależy gdzie i co chcesz ochraniać, czy supermarkety czy burdele 

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.
:'-(

...
a niemiecki dobrze znasz ?
Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...
...
Praca w ochronie jest podoba w całej Europie, poza małymi wyjątkami praca dla "przegranych". Patrz na warunki finansowe i oceń czy się nadajesz.
Niemniej jednak bywając na dyskotekach holenderskich troszeczkę zaniepokoiło mnie uzbrojenie w broń bawiących się tam Marokańczyków, Turasów itd. - kiepska sprawa dla ochrony.
Niemniej jednak bywając na dyskotekach holenderskich troszeczkę zaniepokoiło mnie uzbrojenie w broń bawiących się tam Marokańczyków, Turasów itd. - kiepska sprawa dla ochrony.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz