Szacuny
595
Napisanych postów
2062
Wiek
43 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
22578
80 - 90 kg pchniesz ale do tego ciężaru zbliżaj się powoli żeby się nie uszkodzić czyli kolejny trening 60 kg, kolejny 70 kg, kolejny 80 kg itd najlepiej zeby przeskoki wynosiły max 5 kg czyli 55,60,65 itd obniżając rzecz jasna ilość powtórzeń. Ilość powtórzeń powyżej obecnej wartości nie zwiększy siły na 1 raz bo inne włókna pracują przy maxach inne przy dużych ilościach. Jeśli będziesz się rwał do maxa to istnieje duże prawdopodobieństwo doznania kontuzji i pożegnania się z dobrymi wynikami
Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-16 17:29:56
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
245
ostatnio jak robiłem rekord to wziąłem 70kg,wtedy wyciskałem 50kg 13 razy więc nie wiem czy teraz wezmę aż 90kg xD ALE SOG JAK NAJBARDZIEJ MOŻE BYĆ TWÓJ
Szacuny
595
Napisanych postów
2062
Wiek
43 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
22578
tracisz czas trenując po 23 pow. Siła ci już nie wzrośnie chodzbyć robił po 200 pow. Opanuj teraz 60 kg To tak jakbyć bieganie trenował chodzeniem ROZUMIESZ? Zreszto mogę się mylić bo jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze sztangą to siła będzie ci szła co być nie robił. Jeżeli będziesz trenował dalej na 50 kg staraj się wyciskać jak najszybciej czyli sztanga w dół wolno zaciskasz zęby i jedziesz w ułamku sekundy do góry. W ten sposób powinna iść siła
Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-16 17:51:22
Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-16 17:52:02
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
245
czyli mogę według cb ciągle się porwać na te 9dych?Czy jestem początkujący nie wiem czy jestem bo trenuje z małą intensywnością rok ;) Bardzo bym się ucieszył gdyby te wszystkie treningi dały mi 90kg ;p
Szacuny
595
Napisanych postów
2062
Wiek
43 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
22578
na nic się nie należy porywać bo to się może źle skończyć. Masz rozpisany plan treningowy?. Na czym ci zależy- tylko na wyciskaniu?. Jest coś takiego jak kalkulator siły w wyciskaniu. Wpisz w google i przybliżona siła będzie wyliczona
Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-16 18:19:17
Szacuny
1023
Napisanych postów
5454
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
137653
Na oko to gołąb może narobić. Nikt tu Ci nie poda, daj sobie z tym spokój. Po co Ci zresztą takie machanie na duże ilości powtórzeń? walnij normalną progresję liniową, gdzie masz 12 powt, dodając stopniowo obciążenie obniżasz ilość powt w serii. A jak chcesz sprawdzić maxa to weź walnij sobie jakąś rampę po 3 powt i maxuj, tylko skombinuj dobrego asekuranta.
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".