SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet do trojboju prosze o POMOC!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
witam!
Mam pytanie jaki sprzet jest potrzebny do poszczegolnych bojow w TS.

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
chodzi mi jaki sprzet mam kupic : do przysiadu,MC,WL
odrazu jaki rozmiar mi poroponujecie waga:63-65

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Potrzebujesz kostium do przysiadów, koszulke do wyciskania i kostium do ciągów(ewentualnie możesz mieć ten sam do siadów i ciągów). Oprócz tego pas trójbojowy i bandaże do siadów. Przydać się mogą również owijki na nadgarstki. Co do firm to w Polsce najpopularniejsze są INZER oraz TITAN. Proponuję abyś porozmawiał na temat sprzętu ze swoim trenerem. Na pewno Ci pomoże

PS: Z rozmiarami jest różnie w zaleźności od firmy i modelu danego kostiumu/koszulki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
dzieki za odp;) narazie kupie stroj Inzer champion a potem koszulke Inzer rage x

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
czy to dobry wybor na poczatek?

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kostium champion na poczatek jak najbardziej. Jest dość miękki i "przyjemny" jeśli można tak powiedzieć i można się w nim dobrze uczyć podnosić. Co do koszulki to na początek polecałbym TITANA F6, jest dość prosty do opanowania i w miarę bezpieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Z koszulek oprocz F6 to bardzo przyjemna jest FURY. F6 bardziej dla tych co mostkuja i prowadza lokcie ok 45-60 stopni od tulowia, FURY bardziej dla tych co prowadza lokcie szeroko i co raczej nie mostkuja.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dziko z tymi łokciami to nie na odwrót? Bo ja normalnie wyciskam z łokciami 60-45 a jak w koszulce(F6) się uczyłem to trener kazał mi "walczyć z koszulką" i jak najszerzej łokcie prowadzić i wtedy była petarda z dołu. Ale gdy łokcie schodziły mi bliżej tułowia to już dupa była...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Ja tez wyciskam w F6 i prowadze lokcie tak jak Ty i tez na dole musze rozszerzac troche lokcie bo inaczej mi sie skladaja. Ale widzialem jak chlopaki wyciskali w FURY (jeden kumpel tez w niej wyciska) i oni prowadza lokcie prawie pod katem 90stopni od klatki.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Kurde, teraz to juz sam nie jestem pewien.

Wydaje mi sie ze w F6 gdy sie mostkujesz to na poczadku lokcie masz weziej i rozszerzasz je im blizej klatki, no i opuszczasz na koniec mostka. A w FURY chyba od razu prowadzisz lokcie bardzo szeroko no i raczej opuszcza sie troche wyzej. Gnerelanie mowi sie ze F6 dla mostkujacych a FURY dla nie mostkujacych albo mostkujacych slabo. Ale znam kilka osob ktore mimo ze robia dosc spory mostek to wyciskaja w FURY i maja spora przebitke w koszuli, inne wyciskaja w F6 a mostek robia raczej dosc skromny a i tak koszula daje im sporo.



Wrzucam fotke z mojego wyciskania z Suprasla, niestety nie mam filmiku. Mostek nie jest tak duzy jak sie wydaje, spory brzuszek i tylek robia takie wrazenie. Wazylem wtedy 148,7.



Zmieniony przez - Dziko w dniu 2008-05-05 10:56:57

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
dziko jaka masz przebitke w przysiadach jak masz zalozony pas i tasmy na kolano?

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DO ZAWODóW

Następny temat

Zawody STRONG MAN - GLIWICE 17 MAJ

WHEY premium