SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile tak naprawde daje sprzęt do trójboju siłowego??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350
Niektórzy mówią, że dobry sprzęt daje ok 120 kg. Chyba jest to duzo zaniżony wynik. Zawodnicy startujący w kategoriach do 67,5 i 75 kg przypominają swoja budową bardziej skoczków narciarskich niż trójboistów. Mam tu na myśli np Bartka Szymkowiaka który przy wadze ok 75 kg ustanowił rekord polski juniorów w przysiadzie wynoszący 295 kg. Mówi sie że kostium z bandażami daja jakieś 50-60kg przebitki. Nie chce mi sie wierzyć, że ten zawodnik przysiada bez sprzętu 230kg. Dlatego mam pytanie do osób znających sie na rzeczy. Ile tak naprawde daje dobry sprzęt jeżeli chodzi o przysiad?? O Ile mozna zwiększyć swój wynik w trójboju??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
To juz sprawa indywidualna. Jednemu moze pomoc 80 kg drugiemu 40 kg wszystko zalezy od sprzetu (rodzaj firmy) i od przygotowania treningowego (trening w bandazach i w kostiumie). Trzeba umiec startowac, trenowac w sprzecie aby wykorzystywac maksymalne mozliwosci kostiumu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Indywidualna sprawa każdego zawodnika.
Podam znane mi przykłady :

MC - w kostiumie + 60-80kg
SIAD - w kostiumie + 80-110kg
WYCISKANIE - w koszulce + 40-60kg

Oczywiście rzadko zdarza się ,aby jeden zawodnik miał największe przebicie w sprzęcie we wszystkich bojach.Ale dobry i obyty w sprzęcie,napewno powinien osiągnąć w całym trójboju około 120-150kg więcej.Oczywiście największa przebitka,jest najczęściej przy siadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzorek, mozesz napisac, który zawodnik ma 60-80kg przebitki w kostiumie do ciagów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Mała pomyłka miało być 40-60kg.
Jednak mogę powiedzieć że przebicie w wysokości 60kg ma Michał Wilk ,w wyciskaniu.I z tego co pamiętam ,chyba właśnie on w ciągach dokłada około 60kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nieźle... myslałem, ze moje ok 20-25kg na + w ciagu to juz duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350
Dzieki wzorek za odpowiedź. Wracając do Bartka Szymkowiaka to chciałbym dodać że w martwym ciągu ma 280kg więc wydaje mi sie, że te 60-80kg nie jest przesadzone. Nie wydaje mi sie aby normalny człowiek przy takiej wadze i budowie podnosił takie ciężary. Pewnie bierze jakies środki wspomagające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Słyszałem że pije dużo mleka,prosto od krowy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat Bartek jest w stanie pociagnac bez sprzetu pod 260kg
mało rzeczy w zyciu widziales po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
wszyscy maja dobre sniadania prosto od Colemana
dobra dieta kluczem do sukcesu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350
Fajnie Kuba, że napisałes ile Bartek ciągnie bez sprzętu. Teraz napisz ile przysiada bez sprzętu. Pewnie nie więcej niż 200kg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w dwuboju siłowym

Następny temat

naprzód sumo!

WHEY premium