SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementacja, od kiedy i jak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Witam
Dopiero zaczynam swoją przygodę z kulturystyką :P
Mam 16 lat 67 kg i jestem ektomorfikiem, mniejsza o to.
W każdym razie mam hantle, diety jako tako nie mam, ale staram się jeść dużo, 6 posiłków dziennie.Posiłki są zgodne z poradami na forum odnośnie robienia masy ;).Ogólnie kieruję się poradami z tego linku:
https://www.sfd.pl/Robimy_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
I oto pytanie:
Czy warto brać jakieś suplementy na domowe treningi.Myślę tutaj o gainerach, ponieważ mam problemy z jedzeniem stosów żywności.
Jeżeli tak, to kupować już teraz czy lepiej poćwiczyć np. 3 tyg i jak wytrwam to dopiero zacząć takie coś brać? Czy człowiek w moim wieku może takie produkty spożywać? :P
Myślę o takim czymś np.
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html
Ogólnie to mój plan jest taki żeby poćwiczyć w domu z miesiąc a jak się wkręce to zacząć chodzić na siłownie ;)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419146
suple/odzywka sa Ci nie potrzebne,
zacznij odzywiac sie jak trzeba to beda efekty,
nie wiem jakie oczekiwania masz ale po domowym treningu z hantlami za duzo sie nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Czyli te wszystkie artykuły na innych stronach o tym że można się fajnie wyrzźbić na hantlach w domu to bujda?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
A dodając te odżywki nawet z domowym treningiem, da to coś więcej jak normalna dieta?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419146
dieta to podstawa, tego nie przeskoczysz, odzywki jej nie zastapia a jedynie uzupelnia,
co do treningu w domowych warunkach to poczytaj
https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html

zalezy jakie masz oczekiwania?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak powiedział Wincol, dieta podstawa. Na sztangielkach dużo możesz zrobić, ale prędzej czy później wartałoby pójść na siłownię z prawdziwego zdarzenia, bo nie wyobrażam sobie robić przysiadów z 20kg sztangielkami...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
Oczekiwania takie żeby w miesiąc może mniej tak przynajmniej kilo a później to raczej siłownia. Po prostu trzeba się wkręcić ;)
Dzięki za pomoc.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer- prosze o szybko odpowiedź!

Następny temat

Przybycie na masie.

electro
Polecane artykuły