Trening z dzisiaj
3 serie po 10 powtórzeń
1.przysiad klasyczny 21kg 23kg 23kg
2. MC klasyk 33kg 29kg 29kg
3.Wspięcia ze sztangą na barkach 19kg 19kg 19kg
4.
Wyciskanie żołnierskie 19kg 17kg 13kg
5. Wyciskanie na piłce 0 0 0
6a. Podciąganie hantli wzdłuż tułowia 2x4kg 2x4kg 2x4kg
6b. Uginanie ramion ze skrętem 2x4kg 2x4kg 2x4kg
1.przysiad do tej pory max 21kg bo więcej nie mogłam zarzucić,dzis udało się więcej
2.MC ostatnio robiłam max z 27kg,więc zaczęłam od 33 i to było póki co za dużo
4.wyciskanie żółnierskie- bardzo słabe ręce co widać po zmniejszanym obciążeniu
5.piłki brak
6a i 6b. ręce słabe jak widać
Jeszcze czeka mnie orbi jakies 15 minut tylko ze względu na póxną godzinę,chciałabym się położyc przed północą.
Wody wypiłam więcej niz póltora litra jednak :)
cieszę się,że udało się poćwiczyć.Gość był i poszedł, potem dziecko usypiałam godzinę,ale sie udało
Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2014-01-14 22:27:48