Witam, mam 16 lat, 173 cm wzrostu, oraz ważę 68 kg. Od ponad 3 miesięcy pracuje nad brzuchem. Na początku była to ok. 35 dniowa walka z A6W, jednak doszedłem tylko do 26 dnia, gdyż niektóre były dla mnie za trudne i wolałem powtórzyć je dnia następnego i kontynuować. Jednak naczytałem się wiele złego o tych ćwiczeniach, w dodatku były strasznie monotonne więc przerzuciłem się na zestaw Mariusza Mroza (scyzoryki, nożyce i podpór przodem na przedramieniach). Scyzoryki robię w 4-6 seriach po 15-20 powtórzeń, nożyce w 6-8 seriach po 40 sek i na sam koniec jedna seria podporu ok 2 min. Taki trening robię co 2 dni. Brzuch ćwiczę od 2 i wygląda on mniej więcej tak jak na załącznikach. Zrobiłem zdjęcie w spoczynku i w napięciu. Moje pytanie brzmi, czy coś poprawić w treningu? Częstotliwość, ćwiczenia, ilość powtórzeń? Czytałem, że należy zmieniać ćwiczenia, a ja od 2 mieś robię to samo. Czy to źle? Za wszelką pomoc z góry dziękuje.
Spoczynek
Napięcie
Zmieniony przez - Daxpol w dniu 2014-01-09 00:58:01
Zmieniony przez - Daxpol w dniu 2014-01-09 00:59:09
Spoczynek
Napięcie
Zmieniony przez - Daxpol w dniu 2014-01-09 00:58:01
Zmieniony przez - Daxpol w dniu 2014-01-09 00:59:09
Krzysztof Piekarz