SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

22 lata czas na redukcje ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19955
Wg mnie najwiecej masy zrobiles tluszczowej niestety :) cos musialo lezec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
zredukuj to a potem cwicz i jedz z głową, cykle masowe tez nie polegaja na bezsensownym zalaniu sie tłuszczem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11454
bertasinho napisz, co jesz w jednym z dni masowych. Wtedy zobaczymy w czym problem jest. Bo jak piszesz ze 5/6 tys kalori działa na Ciebie żeby przytyć to coraz bardziej wbijam się w krzesło...

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Tak wygląda mój dzisiejszy dzień bez słodyczy









Zmieniony przez - bertasinho w dniu 2014-01-10 18:24:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Wcale nie twierdze ze nie zrobiłem masy tłuszczowej ale mięśnie tez musiały pójść ale pod fatem nie widać dlatego chce własnie zacząć redukcje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19955
Sporo białka

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-10 18:28:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Nie zawsze tak jest dzisiaj był dorsz i sporo mutanta przeważnie staram sie utrzymać 200 ale czesami tak wyjdzie ze ponad 200
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19955
z tego co wkleiłeś wynika ze z twoich 6tys kcal ponad 1/4 to smieci :) i stad opona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Dobra to po redukcji się pokaże co ze mnie zostało i wtedy zacznę inaczej masować, bo jeszcze masowac to nie ma sensu chyba lepiej zbić ten fat :)

Zmieniony przez - bertasinho w dniu 2014-01-10 18:47:58
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat prawie 5 lat stażu do oceny

Następny temat

Powrót po rocznej przerwie. 24 lata

electro
Polecane artykuły