witam.
mam zamiar zacząć brać białko żeby uzupełnić dietę. i chciałbym się dowiedzieć czy OstroVit WPC będzie dobry ? wiem ze muszę brać rano 30g , przed treningiem 30g i po 30 g , tak ? robić je z wodą albo sokiem tak ? a jak jest z dawkowanien z dni bez treningowe ? czy to nam brać cały czas , czy dzielić na jakieś cykle ? i co jeszcze powinienem wiedzieć ? dziękuje :)
mam zamiar zacząć brać białko żeby uzupełnić dietę. i chciałbym się dowiedzieć czy OstroVit WPC będzie dobry ? wiem ze muszę brać rano 30g , przed treningiem 30g i po 30 g , tak ? robić je z wodą albo sokiem tak ? a jak jest z dawkowanien z dni bez treningowe ? czy to nam brać cały czas , czy dzielić na jakieś cykle ? i co jeszcze powinienem wiedzieć ? dziękuje :)
Krzysztof Piekarz
a wpc jest w porządku jak mało kasy