Witam wszystkich, po nowym roku postanowiłem zacząć dietę redukcyjna.
Mam 16 lat, 76 kg wagi, 175cm wzrostu, moje makrosy BWT 172/287/54.
Zapotrzebowanie wyszło mi jakieś 2800-2900, z czego obciąłem do 2300. Według mnie jest to za dużo jak dla mnie, w szczególności białka którego nie potrafie zjeść w ciągu dnia, wieczorem po ostatnim posiłku czuję się już bardzo syty. Więc proszę o radę, może mógłbym obciąć białko do 150, czy może jest to kiepski pomysł?
Mam 16 lat, 76 kg wagi, 175cm wzrostu, moje makrosy BWT 172/287/54.
Zapotrzebowanie wyszło mi jakieś 2800-2900, z czego obciąłem do 2300. Według mnie jest to za dużo jak dla mnie, w szczególności białka którego nie potrafie zjeść w ciągu dnia, wieczorem po ostatnim posiłku czuję się już bardzo syty. Więc proszę o radę, może mógłbym obciąć białko do 150, czy może jest to kiepski pomysł?
Krzysztof Piekarz