SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co pic?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja propunuję mixa: pół na pół zieloną z czerwoną, wzbogaconą plasterkiem imbiru i szczyptą cynamonu nb cynamon wpływa stabilizująco na poziom glukozy we krwi.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
heh,tez pije takiego mixa Jogger tylko bez cynamonu i imbiru...

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A używacie do tego zielonej i czerwonej 'sour', niearomatyzowanych?
Dziś kupię w końcu ten imbir <imgs src="../../buziaki/3.gif" align=middle>

"Kulturysci maja nasrane od tych odżywek i świnst różnych i na pewno nie maja takiego umysłu zdrowego i trzexwego jak normalni , tzn tacu którzy nie cwicza" <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>
---------------------------------------------------------------------------------------
<imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> kawoszka <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
...pije niearomatyzowane,ale moze ktos ma pomysl na jakas ciekawa kombinacje smakow,to chetnie bym sprobowal..

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja coś pokombinuję ze swoimi i jak trafię na coś ciekawego, dam znać <imgs src="../../buziaki/3.gif" align=middle>

"Kulturysci maja nasrane od tych odżywek i świnst różnych i na pewno nie maja takiego umysłu zdrowego i trzexwego jak normalni , tzn tacu którzy nie cwicza" <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>
---------------------------------------------------------------------------------------
<imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> kawoszka <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja trenuję różne kombinacje, ostatnio czerwoną z liśćmi gingko (miłorząb jap.) a zieloną jaśminową .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
ta pierwsza sprobuje..
druga kompozycja mi nie smakuje...

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czerwona cherbata nie pomaga tak jasne a stosowales ja . ja stosowalem przez 3 miesiace i schudlem duzo nie jestem jeszcze calkiem szczuply ale duzo mi pomoglo wiec nie gadajcie jak nie stosujecie
a co do tego ze powino sie jesc czy tam pic to poczym bedzie nam dobze chodzi mi o ta kawe nescafe
to stary wiesz jak ja sie czyje zaj....... po lejsach pidcy knyszy ptysiach koli a napewno to jest niezdrowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10560
coz Ci moge powiedziec... Picie duzych ilosci czer herb ogranicza apetyt jest to prawda... A pozatym nie twierdze ze knysze hamburgery pizzy itp, sa niezdrowe:). Coz tez lubilem je jesc jednak zawsze kiedy sobie tak pojadlem przez jakis czas to po pierwsze tylem( czemu musiales chudnac;) )
Po drugie zaczynalem sie czuc zle... Teraz jestem na niskich weglach, i co prawda czuje sie ciagle lekko glodny ale za to czuje sie lepiej, wstaje wczesnie rano nie mam klopotow z zasypianiem wieczorem itd. a jakis czas temu bylem na pizzie i coz okazalo sie ze nie jestem w stanie zjesc wiecej niz pol... a normalnie moglem wciagnac dwie:).
Tak swoaja droga, jedliscie kiedys wysokobialkowa pizze na ciescie razowym? Pyszne:).
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
"Tak swoaja droga, jedliscie kiedys wysokobialkowa pizze na ciescie razowym? "

a skda taka wziales podaj przepis:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch: Biniu pomożesz ? (lub Kanarek).

Następny temat

ODCHUDZANIE

electro
Polecane artykuły