Witam.
Mam takie pytanie co do ilościu kcal w posiłku.
Od kilku miesięcy jadam bardzo treściwe rzeczy, w ogóle nie jadam jakiś cukierków batoników, ani innych fast foodów. Zawsze robię tak że np. przez 3 miesiące omijam prawie całkowicie cukierki itp.
Zawsze po tych trzech miesiącach planuje sobie włśnie dzień który ma zniwelować ciśnienie na słodkości ( wiadomo pewni kazdy tak ma).
I tak jak dziś zjadłem około 2500 kcal w jednym posiłku głównie same cukierki jakieś ciasto, kawałek rolad, kremy itp i do końca dnia nic nie jem.
Oczywiście ciśnienie na cukiery znika na kolejne 3 miechy, jak na dzień dzisiejszy mam ich dość na rok. I teraz moje pytanie czy jest to zdrowe ?
Podkreślam że gram w noge dziennie spalam jakieś 1000 kcal a przyjmuję 3000 nieraz wiecej?
Mam takie pytanie co do ilościu kcal w posiłku.
Od kilku miesięcy jadam bardzo treściwe rzeczy, w ogóle nie jadam jakiś cukierków batoników, ani innych fast foodów. Zawsze robię tak że np. przez 3 miesiące omijam prawie całkowicie cukierki itp.
Zawsze po tych trzech miesiącach planuje sobie włśnie dzień który ma zniwelować ciśnienie na słodkości ( wiadomo pewni kazdy tak ma).
I tak jak dziś zjadłem około 2500 kcal w jednym posiłku głównie same cukierki jakieś ciasto, kawałek rolad, kremy itp i do końca dnia nic nie jem.
Oczywiście ciśnienie na cukiery znika na kolejne 3 miechy, jak na dzień dzisiejszy mam ich dość na rok. I teraz moje pytanie czy jest to zdrowe ?
Podkreślam że gram w noge dziennie spalam jakieś 1000 kcal a przyjmuję 3000 nieraz wiecej?
Krzysztof Piekarz